مهم_اطلاعیه نذورات اربعین

🔴 اطلاعیه شماره ۶🔴

*«جمع آوری کمک هزینه زیارت اربعین»*

از امام صادق (علیه السلام) پرسیدند: ثواب و اجر کسى که خودش نمى‌تواند به زیارت برود ولى دیگرى را مجهز و به زیارت فرستاده؛ چیست؟
حضرت فرمودند:
در مقابل هر یک درهمى که [در این راه] خرج کرده، خداوند متعال به قدر کوه اُحد از حسنات به وى داده و چند برابر هزینه اى را که خرج کرده، به او بر می‌گرداند و بلا را از او دور مى‌گرداند.
کامل الزیارات – جلد ۱ صفحه ۱۲۹

🔶 هیئت هنر طبق برنامه و به رسم سال‌های گذشته؛ در نظر دارد از طریق جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تامین هزینه زیارت اربعین در قالب های زیر اقدام نماید:

*۱- کمک هزینه اعزام زائر* : برای سفر زائرانی که برای اولین بار به کربلای معلی(زائر اولی‌ها) و زیارت اربعین مشرف و از نظر مالی در مضیقه هستند. از همه همراهان به ویژه کسانی که به هر دلیل امکان حضور در سفر اربعین را ندارند، تقاضا می شود کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت:
📌 ۵۰۴۱۷۲۱۰۵۹۶۸۲۱۸۸
به نام محمدمهدی دهقانی – بانک رسالت واریز نمایند.

*۲- جمع آوری مبالغ قرض الحسنه برای اعزام زائرین* : برای کمک به اعزام خادمین هیئت هنر، عزیزانی که امکان کمک به صورت قرض‌الحسنه (بازپرداخت حداقل چهار ماهه) دارند به آقای مهدی دهقان به شماره تلفن ۰۹۱۲۲۲۶۲۴۴۰ پیامک بزنند.

*۳- جمع آوری نذورات اطعام اربعین* : با توجه به افزایش چشمگیر هزینه های سفر اربعین از سویی و از سوی دیگر تلاش دشمنان جهت کمرنگ نمودن عظمت پیاده روی اربعین، از عموم عزیزان تقاضا می کنیم با کمکهای نقدی و غیرنقدی خود که صرف اطعام زائرین اربعین در کربلا خواهد شد، به خادمین سفر کمک نمایند تا بخشی از هزینه های سفر کاهش یابد. بدین منظور مبالغ کمک را به شماره کارت:
📌 ۶۲۷۳۸۱۱۰۶۰۱۴۴۴۳۰
به نام علی حیاتی واریز فرمایید. جهت کمکهای غیرنقدی تا ۵شنبه ۱۹مهر مهلت تحویل اقلام خواهد بود. لطفا جهت هماهنگی به آقای مهدی دهقان به شماره ۰۹۱۲۲۲۶۲۴۴۰ پیامک بزنید.

*۴- جمع آوری نذورات فرهنگی اربعین* : همانطور که مستحضر هستید کاروان پیاده روی اربعین هیئت هنر از کاروانهای شاخص و فرهنگ ساز در جریان اربعین بوده و اقداماتی از جمله متحدالشکل بودن اعضای کاروان، اهدای هدایای فرهنگی به مواکب عراقی و قدردانی از زحمات ایشان و … از جمله موارد قابل ذکر است. از آنجا که افزایش چشمگیر هزینه های سفر اربعین موجب شده خادمین هیئت بسختی هزینه سفر را تامین نمایند، برآن شدیم هزین های فرهنگی کاروان را با کمک بانیان خیر و حمایت شما عزیزان تامین نموده تا انشالله با حضور چشمگیر خادمین هیئت هنر، این کاروان همچون سالهای قبل باشکوه بسمت حرم اباعبدالله راهی شود.
از عموم عزیزان تقاضا می کنیم مبالغ نذورات فرهنگی کاروان را به شماره کارت:
📌 ۶۲۷۳۸۱۱۰۶۰۳۶۰۴۸۱
به نام علی حیاتی واریز فرمایید.

هیئت هنر