اطلاعیه مهم کاروان پیاده‌روی اربعین۹۷

اطلاعیه مهم کاروان پیاده روی اربعین ۹۷

بدینوسیله درخصوص کاروان هیئت هنر در سفر پیاده روی اربعین موارد ذیل باطلاع عموم می رسد :
با عنایت به اینکه تعدادی از خادمین هیئت در فرصت اولیه نتوانسته اند ثبت نام نمایند، لینک ثبت نام از امشب بمدت ۷۲ ساعت فعال می گردد. با توجه به اینکه این فرصت بصورت فوق العاده فراهم شده است، هیئت در پذیرش و عدم پذیرش افراد مختار است و اسامی افرادی که پذیرش نشده اند تا جمعه اعلام خواهد شد.
تاریخ قطعی حرکت کاروان از تهران ۲۹ مهر می باشد و انشاالله ۳۰ مهر در نجف اسکان خواهد یافت. شروع پیاده روی ۲آبان از نجف و خروج از کربلا ۱۰ آبان خواهد بود.
کلیه متقاضیان می بایست تا جمعه مورخ ۲۰ مهر در سامانه سماح ثبت نام کرده و هزینه ویزا را در سامانه مذکور پرداخت نموده و رسید آن را به ستاد ثبت نام تحویل نمایند. توجه : پس از ثبت نام در سماح ، باید گذرنامه را به ستاد ثبت نام تحویل دهید و نیازی به مراجعه به دفتر خدمات زیارتی نیست. ساعت و آدرس مراجعه در اطلاعیه اصلی ذکر شده است.
در خصوص هزینه های سفر :
۱٫ مبلغ ریالی اعلام شده می بایست تا جمعه همراه با سایر مدارک تحویل شده باشد و افرادی که اقدام نکرده باشند از لیست اصلی به لیست رزرو منتقل خواهند شد.
۲٫ مبلغ دلاری سفر ترجیحا تا جمعه توسط خود عزیزان تهیه شود و تحویل ستاد ثبت نام شود، لکن با توجه تغییرات در حال وقوع برای نرخ دلار، این مهلت تا دوشنبه ۲۳ مهر تعیین شده است و افرادی که تا این تاریخ اقدام نکنند از لیست اصلی به لیست رزرو منتقل می شوند.
۳٫ با توجه به مشکلات برخی از زائرین جهت تامین ارز، مقرر گردید معادل مبالغ دلاری از متقاضیان ریال دریافت شود ( هر دلار ۱۲هزار تومان) و پس از تهیه ارز توسط مسئولین کاروان، مابه التفاوت آن با متقاضیان اطلاع رسانی و تسویه کردد (درصورت گرانتر شدن مبالغ دریافت می شود و درصورت ارزان تر شدن، مبالغ عودت می شود). نکته مهم اینکه عزیزانی که با این روش عمل می نمایند (با اطلاع از نوسان لحظه ای و منطقه ای نرخها) با اعتماد به تیم مدیریتی سفر، نرخی که برای تهیه ارز اعلام می شود را می پذیرند و نسبت به رقم آن هیچ گونه ادعایی نخواهند داشت. برای این منظور افرادی که متقاضی تهیه ارز توسط کاروان هستند مبالغ را به کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۳۱۰۷۳۰۵۰ بنام حمید صف آرا واریز کرده و رسید آن را همراه با اسامی زائرین به شماره ۰۹۰۱۳۰۹۹۹۴۹ تلگرام نمایند.

شماره ۰۹۰۱۳۰۹۹۹۴۹ پاسخگوی سوالات و ابهامات شما خواهد بود.

برای مراجعه به اطلاعیه اصلی ثبت‌نام و دسترسی به لینک ثبت‌نام اینجا را کلیک کنید.

هیئت هنر