سفر زیارتی اربعین

بنام خدا
به لطف حق و عنایت اباعبدالله الحسین (ع) امسال نیز هیئت محبین اهل بیت (ع) با همکاری موسسه صبح یار برنامه ریزی سفر پیاده روی اربعین را انجام داده و انشاالله این سفر با عنوان کاروان لبیک بشرح ذیل انجام خواهد شد :
نحوه ی سفر : بصورت زمینی و با اتوبوس خواهد بود.
زمان سفر : در بازه زمانی ۱۷ تا ۳۰ مهر خواهد بود.
برنامه سفر : ۳ شب نجف ،۵ روز پیاده روی ،۴شب کربلا ،۲ روز مسیرهای رفت و برگشت می باشد.
هزینه سفر : برای بزرگسالان حدود ۳٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. هزینه سفر برای کودکان زیر ۲ سال رایگان است. هزینه برای کودکان ۲ سال به بالا همانند بزرگسالان می باشد »» عدم قعطیت هزینه ی سفر، بدلیل نوسان نرخ ارز و نهایی نشدن نحوه حمل و نقل (ترانزیت یا عادی بودن اتوبوسها) است.
نحوه ی ثبت نام:
زمان ثبت نام از تاریخ ۹۸/۰۶/۰۹ تا پایان وقت ۹۸/۰۶/۲۱ می باشد.

 ثبت نام در ۲ مرحله انجام می شود.

ابتدا متقاضی، فرم درخواست ثبت نام در کاروان لبیک را از طریق لینک پایین صفحه تکمیل نموده و منتظر تماس ستاد ثبت نام باشد. ستاد ثبت نام کاروان لبیک ظرف ۲۴ ساعت طی تماس تلفنی به متقاضی اعلام پذیرش یا عدم پذیرش می نماید .
((طبیعتاً ستاد ثبت نام به ترتیب اولویت مراجعه، متقاضیان را فراخوان می نماید لذا عزیزانی که قصد ثبت نام دارند، در اسرع وقت اقدام نماید. ظرفیتهای آقایان و خانمها دارای تعداد مشخص و محدود است)).
درصورت تماس ستاد ثبت نام و اعلام پذیرش، متقاضی می بایست ظرف مدت ۲ روز :
۱- در سامانه سماح ثبت نام نموده و رسید سامانه را همراه داشته باشد.
۲- دو میلیون تومان بعنوان پیش پرداخت هزینه سفر به کارت شماره ۶۲۷۳۸۱۱۰۶۰۳۶۰۷۵۴ بانک انصار بنام علی حیاتی واریز نموده و رسید آن را همراه داشته باشد.
۳- با پاسپورت معتبر که حداقل ۶ ماه از تاریخ انقضای آن مانده باشد و رسیدهای سماح و پرداخت بانکی به ستاد ثبت نام مراجعه نماید و ضمن تحویل مدارک، فرم تعهد سفر را تکمیل و امضا نماید. فرم تعهد می بایست توسط خود شخص یا نماینده ی وی تکمیل شود . برای خانمهایی که همراه مَحرم در سفر ندارند حضور پدر یا همسر در ستاد جهت تکمیل فرم الزامی است.
نکته مهم۱ : ثبت نام تکمیلی از تاریخ ۹۸/۰۶/۲۳ انجام می شود. در این مرحله قیمت نهایی سفر مشخص شده و متقاضیانی که در مرحله ی قبل کلیه اقدامات مذکور را انجام داده اند، می بایست طبق اعلام ستاد ثبت نام، مبلغ باقی مانده را واریز نموده و ثبت نام خود را قطعی کنند.
نکته مهم۲ : تعداد محدودی از ظرفیت کاروان به متقاضیانی اختصاص داده شده که در رفت و برگشت همراه کاروان نبوده و از طریق هوایی یا سایر وسائط نقلیه خود را به کاروان رسانده و از ابتدای نجف تا انتهای کربلا همراه کاروان خواهند بود. این متقاضیان می بایست در هنگام ثبت نام گزینه حالت دوم را انتخاب نمایند.
نکته ۱ : فرم ثبت نام از ۹۸/۰۶/۰۹ فعال خواهد بود و پس از به حد نصاب رسیدن افرادی که ثبت نام اولیه کرده اند ،ثبت نام رزرو انجام خواهد شد. درصورتیکه نفرات فراخوان شده در زمان مقرر ثبت نام خود را تکمیل نکنند، نفرات رزرو فراخوان خواهند شد لذا نفراتی که در لیست رزرو ثبت نام می کنند، بهتر است برای ثبت نام با کاروانهای دیگر نیز اقدام کنند.
نکته ۲ : آدرس و ساعت مراجعه برای ثبت نام، توسط ستاد ثبت نام به افراد واجد شرایط اعلام می شود.
نکته ۳ : عزیزانی که در سفر دارای همراه هستند لازم است قبل از اقدام به تکمیل فرم یک نفر از همراهان خود را بعنوان سرگروه تعیین کرده و سایر اعضای گروه، هنگام ثبت نام کد ملی سرگروه را در فیلد مربوطه وارد نمایند.
نکته ۴ : ویژه خادمین هیئت هنر : دست اندرکاران سفر در تلاش هستند برای خادمین و دانشجویانی که نیاز به وام قرض الحسنه دارند، با کمک خیرین وامهایی را فراهم نماید لکن این موضوع بر اساس آمار نفراتی که در کاروان لبیک ثبت نام کرده باشند قابل پیگیری است، لذا خادمین هیئت در اسرع وقت مراجعه نمایند.
جهت پاسخ به سوالات احتمالی، ستاد ثبت نام کاروان لبیک با شماره تلفن ۲۲۲۳۶۳۱۰-۰۲۱ در ساعات اداری پاسخگوی عزیزان خواهد بود. لطفا از تماس با سایر عوامل و دست اندرکاران هیئت خودداری فرمایید.
لینک ثبت نام به دلیل اتمام وقت ثبت نام غیر فعال می باشد

اطلاعیه تکمیلی درخصوص هزینه سفر و تسهیلات فراهم شده برای تامین هزینه سفر

هیئت هنر