اطلاعیه تکمیلی درخصوص هزینه سفر و تسهیلات فراهم شده برای تامین هزینه سفر

هزینه نهایی سفر برای حالت اول ۳٫۳۵۰٫۰۰۰ تومان و برای حالت دوم ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.
کلیه عزیزانی که از سوی ستاد ثبت نام فراخوان شده اند می بایست تا ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۷مهر با توجه به حالتی که درخواست کرده بودند، نسبت به واریز الباقی وجه و رفع نقص مدارک اقدام نمایند در غیر اینصورت افراد رزرو جایگزین ایشان خواهند شد.
با توجه به هماهنگی هیئت با شرکت آوا کالا، اعضای این کاروان می توانند هزینه سفر خود را از شرکت آواکالا خرید اقساطی نمایند. شرایط و مبالغ اقساط برای حالت‌های ۱ و ۲ اعضای کاروان در جدول ذیل آمده است.

نحوه ی خرید از شرکت : در این روش هر متقاضی در سایت شرکت به آدرس www.ava-kala.ir ثبت نام نموده و نام کاروان را در فرایند ثبت نام انتخاب می نماید. ظرف مدت کوتاهی، ستاد ثبت نام، متقاضی را تایید نموده و متقاضی با ورود مجدد به سایت از طریق منوی ثبت کالای خاص، مقدار وام و تعداد اقساط مورد نظر خود را اعلام می کند. افراد پشتیبان سایت ضمن اعلام شرایط اقساط و ایجاد سبد خرید برای متقاضی ، امکان خرید قسطی را فراهم می کنند و پس از طی مراحل لازم، پول به حساب کاروان واریز می شود. لازم به ذکر است در فرایند فوق، متقاضی می بایست اعتبار سنجی شود که در صورت عدم چک برگشتی و اقساط معوق بانکی متقاضی تایید شده و با ارائه یک فقره چک معتبر، پرونده ی خرید تکمیل می شود.
نکته مهم : چنانچه فردی مبلغی را قبلا به کاروان پرداخت کرده و اکنون قصد دارد کل مبلغ سفرش را خرید قسطی نماید، باید روال خرید قسطی را طی کند و پس از واریز کامل پول توسط شرکت به کاروان، با اطلاع به ستاد ثبت نام، مبلغ اولیه ی زائر عودت داده می شود.

هیئت هنر